Seznam produktů výrobce MONCARO

Společnost MONCARO vznikla v roce 1964. Při výrobě vína dodržuje nejvyšší pracovní standardy a nejvyspělejší technologie, aby za dodržení ekologických postupů vyrobili nejkvalitnější vína odrážející vlastnosti půdy, podloží, klimatu a odrůdu hroznů v nezaměnitelné svébytné eleganci. Je to výrobce vína, který vlastní nejpřísnější certifikace, přísně dodržuje všechny povinné i dobrovolné předpisy a při svých výzkumech spolupracuje s universitami.

Moncaro pěstuje révu ve 3 nejprestižnějších vinných oblastech lokality Le Marche , kterými  jsou Cantina di Montecarotto, Cantina del Conero a Cantina di Acquaviva. Obhospodařuje plochu přes 60 hektarů vinic. Sklizeň probíhá ručně i strojně, jemné lisování je prováděno na membránových lisech, macerováno při nízkých teplotách.


Zrání v sudech nebo nádržích trvá 3 – 18 měsíců, u rezervních vín až 24 měsíců. Stáčení probíhá s nejvyšším důrazem na stabilitu vína. Před vyskladněním vína ještě víno zraje v láhvi chráněno před světlem a teplotními výkyvy.


Společnost Moncaro vlastní mnoho ocenění z různých vinařských soutěží a je často představováno z odborných vinařských časopisech.


      

Více