Seznam produktů výrobce Tenuta Il Palagio

Tenuta Il Palagio je překrásné panství  v Italském Toskánsku, které je majetkem britského zpěváka Stinga.

Panství  je situováno na  vrcholu pohoří,  aby vzhlíželo na vzdálené toskánské kopce a zvlněnou okolní krajinu, která vždy měla hluboký zemědělský význam. Vinná réva  zde zraje od poloviny 15.století.

Když Sting a Trudie poprvé narazil na toto panství v roce 1999, bylo v té době v havarijním stavu. Dnes je panství  láskyplně obnoveno. Dům, hospodářské budovy a pozemky znovu nabyly své bývalé slávy. Za dozoru skvělého enologa Paola Caciorgna zde vznikají překrásná Chianti, která si Vám dovolujeme nabídnout.


Paolo Caciorgna o víně:


„Víno je jako překrásné hudební dílo, které už bylo napsáno. Opera, kterou hudebník nebo tenor musí přednést. Noty zůstávají stejné, ale výsledek je pokaždé jiný a často vzrušující. Každý den pracuji, abych se stal lepším interpretem hroznů; hroznů, které jsou pěstovány s obrovskou péčí a citem za použití všech nástrojů – starých i moderních, které mi umožní vyjádřit jejich kvalitu.“


Na panství Il Palagio otevřeli Sting a Trudie obchod se svými farmářskými produkty – kromě vína zde dostanete olivový olej, med, čerstvé ovoce a zeleninu a místní klobásy. Jeďte se tam podívat.


 

Více