Seznam produktů výrobce Högl Josef a Georg

Vinařství rodiny Höglů bylo založeno před více než 50ti lety. Původně na stráních svého vinohradu pěstovali červené a bílé víno a také růže. Postupem času se Josef Högl začal orientovat pouze na bílé víno, především Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené. 
 
Zkušenosti čerpal Josef Högl od zkušených vinařů z oblasti Wachau, jako je Prager nebo F.X.Pichler. Jeho syn Georg Högl při svých studiích a zahraničních cestách načerpal nové zkušenosti, které společně s otcem využívají při výrobě vína. 
 
Postupem času začali Josef a Georg Högl získávat ocenění v různých rakouský i nadnárodních vinařských soutěžích.  
 
Metody, které používají, jako redukce sklizně na optimální množství, řízené kvašení v nerezových tancích, každodenní pozorování a detailní péče jak o hrozny vinné révy, tak následně ve sklepě při přeměně hroznů na víno, udělali z jejich vín nejkrásnější Ryzlinky a Veltlíny, které se v oblasti Wachau dají nalézt. 
 
Máme tu čest Vám nabídnout z produkce vinařství Högl poměrně široké spektrum vín. Rodinu Höglů navštěvujeme pravidelně několikrát do roka a jejich vína známe velmi dobře. 
 
Dovolím si tvrdit, že Vás nezklame ani jedno z nich. Jsou to opravdu ta nejlepší vína, která jsou v oblasti Wachau vyrobena.
 
 
Více