Vinaři:

Počet výrobců: 18

 • Bock Joseph


  Počet produktů: 6

 • Bodegas Franco-Españolas

  Vinařství Franco-Españolas  je významné španělské  vinařství  z oblasti La Rioja.  Jeho historie sahá až do roku 1896.
  Počet produktů: 2

 • Domäne Wachau

  Nekompromisní snaha po kvalitě, nové přístupy ke správě vinic, vynikající odborné znalosti vinařství, stejně jako ochota neustále učit se a zlepšovat, to jsou důvody proč Domäne Wachau figuruje mezi nejlepšími producenty bílých vín v Rakousku.
  Počet produktů: 1

 • Erwin Sabathi

  Jedno z nejznámějších a nejuznávanějších vinařství Jižního Štýrska - Erwin Sabathi - je tradiční rodinný podnik, který v Jižním Štýrsku funguje již od roku 1650. Filosofií vcinařství je, že jejich vína jsou moderní interpretací rodinné tradice. V naší nabídce naleznete z tohoto vinařství výborné Sauvignony.   
  Počet produktů: 3

 • Falkenstein

  Úspěšné vinařství z italské oblasti Alto Adige
  Počet produktů: 1

 • Fattoria Viticcio

  Vinařství Viticcio v Toskánsku je vlastněno rodinou Landini, první sklizeň se datuje až do roku 1964. Filozofie společnosti je silně zaměřena na respektování životního prostředí a metod integrované ochrany rostlin.
  Počet produktů: 0

 • GERE Attila

  Attila Gere je jedním z nejznámějších maďarských vinařů. Jeho vína z oblasti Villány jsou pravidelně oceňována ve všech evropských vinařských soutěžích.
  Počet produktů: 2

 • Giefing Burgenland

  Vinařství Giefing sídlí v krásném histopickém statku uprostřed městečka Rust na pobřeží Niziderského jezera (Rakousko – Burgenland). Obhospodařují 14 ha vinic na nejprestižnějších místech v této oblasti. Nejstarší vinice s révou červených odrůd je starší 50ti let.
  Počet produktů: 4

 • Hirtzberger

  Údolí Wachau je jednou z nejkrásnějších historických krajin na světě a od roku 2000 je součástí světového dědictví UNESCO. Zde mezi Dunajem na jedné straně a horami na druhé straně se nachází vesnice Spitz.
  Počet produktů: 2

 • Högl Josef a Georg

  Vinařství rodiny Höglů bylo založeno před více než 50ti lety. Původně na stráních svého vinohradu pěstovali červené a bílé víno a také růže. Postupem času se Josef Högl začal orientovat pouze na bílé víno, především Ryzlink rýnský a Veltlínské zelené. 
  Počet produktů: 9

 • Jamek

  Josef Jamek, zakladatel vinařství, syn Antona Jamka, se už v ranném věku velice zajímal o vinařství. V roce 1936 začal navštěvovat vinařskou školu v Kremsu. V padesátých letech minulého století vinařství Josef Jamek nakoupil některé vinice, další vinice byly pronajaty. Roku 1959 byl učiněn velký krok s nákupem 1,5 ha ve vinici Ried Klaus. V roce 1960 byla na vinici Ried Klaus poprvé představena odrůda Riesling. Tato odrůda se poměrně lišila od původně pěstovaných odrůd oblasti. Ryzlink bylo víno s výrazně nižším obsahem cukru. Sudy byly za účelem udržitelné dokumentace zapečetěny notářsky. S jeho přítelem Prof. Clausem Riedelem vytvořil Josef Jamek své vlastní technologické postupy pro výrobu tohoto Ryzlinku a později i pro jiné odrůdy, takže tato lehká a voňavá vína získali místo na trhu s víny. Jako jeden z prvních vinařů v Rakousku koupil Josef v roce 1976 nerezové sudy pro své víno, aby kontroloval fermentaci povrchovým zavlažováním.
  Počet produktů: 2

 • MONCARO

  Společnost MONCARO vznikla v roce 1964. Při výrobě vína dodržuje nejvyšší pracovní standardy a nejvyspělejší technologie, aby za dodržení ekologických postupů vyrobili nejkvalitnější vína odrážející vlastnosti půdy, podloží, klimatu a odrůdu hroznů v nezaměnitelné svébytné eleganci. Je to výrobce vína, který vlastní nejpřísnější certifikace, přísně dodržuje všechny povinné i dobrovolné předpisy a při svých výzkumech spolupracuje s universitami.
  Počet produktů: 1